Dostępność: Dostępny
Producent: CannabiGold
81,00 zł
Netto: 65,85 zł

Woda komórkowa z CBD 125 ml 

Nowoczesna formuła opiera się między innymi na wodnym kompleksie z alg, zielonej herbaty czy peptydów soi, wzbogaconym o czyste CBD, czyli kannabinoid występujący w konopiach włóknistych. Dzięki tej kompozycji woda komórkowa chroni skórę przed zanieczyszczeniami, a w szczególności groźnymi pyłami atmosferycznymi typu PM2,5. Woda komórkowa działa jak ultracienka bariera ochronna, która wychwytuje zanieczyszczenia i zapobiega ich penetracji. Kosmetyk przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Używaj go zwłaszcza, gdy Twoja cera jest sucha, szorstka i brak jej nawilżenia. Woda odpowiednia do pielęgnacji skóry młodej, dojrzałej i starzejącej się.

Woda komórkowa zawiera gwarantowane 25 mg CBD

Sposób użycia: Stosuj rano przed nałożeniem kremu, w ciągu dnia na makijaż i wieczorem po demakijażu. Rozpyl wodę na twarz, szyję i dekolt, a następnie pozostaw do wchłonięcia. Możesz używać jej także na ciało.

Środki ostrożności: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej z dala od promieni słonecznych. Chronić przed dziećmi. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

POLECAMY

Konopna emulsja do mycia twarzy

Konopna emulsja do mycia twarzy
17,30 zł

Olej konopny z rozmarynem - serum regeneracyjne do skóry

Olej konopny z rozmarynem - serum regeneracyjne do skóry
159,99 zł
NASI PARTNERZY
Mapa witryny