Dostępność: Dostępny
Producent: Cannadorra
20,80 zł
Netto: 16,91 zł

Rośliny konopne występują w kilku podstawowych gatunkach, jednak we wszystkich znajdują się substancje, takie jak CBD. W zależności od odmiany różni się zawartość tego składnika i właśnie to jest głównym czynnikiem ich zastosowania w przemyśle farmaceutycznym czy kosmetycznym. W naszym asortymencie znajduje się białko konopne gainer fitness. Jest to produkt przyjazny weganom, bowiem jest to jeden z najlepszych źródeł białka, co docenią osoby będące na diecie roślinnej. Jest to także alternatywne źródło białka dla osób, które chcą zwiększyć spożycie roślin, a także białka.
Osoby będące na restrykcyjnej diecie, a także dbające o swój wygląd poprzez uprawianie różnego rodzaju dyscyplin sportowych, z pewnością powinni się zaopatrzyć w produkt, jakim jest białko konopne gainer fitness. Łączenie tego produktu z wysokiej jakości węglowodanami, takimi jak płatki owsiane czy jęczmień aktywowany, jest powszechnie znaną praktyką, która pozwala poprawić profil odżywczy. Oferowane przez nas białko konopne charakteryzuje się delikatnie zieloną barwą i ma postać sypkiego proszku. W proteinie się znajduje doskonale zrównoważony bilans wszystkich niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9. Konopną proteinę uzyskuje się poprzez zmielenie ziarna konopi siewnej. Jej jakość docenią przede wszystkim wegetarianie, sportowcy i ludzie w trakcie rekonwalescencji.

Jest idealnym dodatkiem dla tych, którzy szukają żywności wysokiej jakości dla rozwoju i regeneracji masy mięśniowej i całkowitego wzmocnienia organizmu. Jest bogata w błonnik i wytwarza w ciele środowisko alkaliczne. Pomaga w detoksykacji ciała, odprowadza toksyny i metale ciężkie z ciała. Stosowanie jej w diecie wzmacnia układ krwionośny, a zawarty chlorofil oczyszcza krew.

Jest naturalnym źródłem witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, D i E.  Zawiera także dużą ilość przeciwutleniaczy, wapnia, magnezu, cynku i żelaza.

Wykorzystanie: rozbudowa masy mięśniowej i siły, regeneracja, detoksykacja, żywność, dieta.

Należy zmiksować albo zmieszać w shakerze z ciepłą wodą albo mlekiem roślinnym. Świetnie smakuje jako dodatek do koktajli, musli, lodów, kaszy, jogurtów, itd. 

NASI PARTNERZY
Mapa witryny